Bilar

Vi är auktoriserade återförsäljare av Volvo, Renault och Dacia nya personbilar samt lätta transportbilar. Med allt under samma tak såsom Bilförsäljning, Personbilsverkstad, Transportbilsverkstad, Bilvård, Däckcenter, Skadecenter, Reservdelsbutik och Hertz hyrbilar, Tanka och Tvätta erbjuder vi dig en helhetslösning för ditt bilägande oavsett om du är privatkund eller företagskund. Genom våra samarbetspartners i Volvofinans, Volvia försäkring, Renault Försäkring, Hertz m fl kan vi erbjuda dig ett paketerat och smidigt bilägande.

Sök bland våra bilar i lager

 

Kontaktpersoner

Mesut Meral

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare,

0243-25 77 42

mesut.meral@rebil.se

Alexander Glad

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 38

alexander.glad@rebil.se

Marcus Nyström

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 33

marcus.nystrom@rebil.se

Mattias Zetterqvist

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 15

mattias.zetterqvist@rebil.se

Thomas Warnerfjord

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 14

thomas.warnerfjord@rebil.se

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 04

asa.landstrom@rebil.se

Fredrik Gråbo

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 13

fredrik.grabo@rebil.se

Mikael Waksam

Försäljningschef Borlänge

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 17

mikael.waksam@rebil.se

Magnus Nyström

Försäljningschef Falun

Bilförsäljning, Säljare, Falun

0243-25 77 56

magnus.nystrom@rebil.se

Lovisa Ahlin

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 24

lovisa.ahlin@rebil.se

Joakim Waksam

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 17

joakim.waksam@rebil.se

Magnus Hellberg

Säljare transportbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 13

magnus.hellberg@rebil.se

Marcus Näs

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-588 14

marcus.nas@rebil.se

Mattias Nyström

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 21

mattias.nystrom@rebil.se

Ola Rylander

Key Account Manager

Bilförsäljning, Företagsledning, Säljare, Borlänge Falun

0243-257759

ola.rylander@rebil.se

Pär Karlsson

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 11

par.karlsson@rebil.se