Care By Volvo

Prenumerera på din Volvo

Care By Volvo. Visste du att du kan välja att prenumerera på din bil? Ett tryggt och flexibelt sätt att köra Volvo. Tryggt med stadig ekonomi för allt som rör bilen. Flexibelt så att du kan ändra det utefter livets behov och förändringar. Care By Volvo finns tillgängligt både för privatpersoner och företag. Till skillnad från köp och leasing betalar du ingen kontantinsats och har ingen fast bindningstid. Du kan byta bil eller avsluta din prenumeration med 3 månaders uppsägningstid. Månadsavgiften täcker det viktigaste och du får inga oväntade kostnader. Det du får är ett tryggt bilägande till en fast månadsavgift. 

Detta ingår i abonnemanget:

  • Helförsäkring
  • Vinterhjul
  • Service och underhåll
  • Normalt slitage
  • Vägassistanstjänst dygnet runt
  • Ersättningsbil
  • Tillgängligt kundcenter
  • Volvo On Call
  • Besiktning
  • Garanti
  • Flexibel körsträcka
  • 3 månaders uppsägningstid

Se våra erbjudanden Care By Volvo

 

BOKA PROVKÖRNING KONTAKTA SÄLJARE frågor och svar – FAQ Läs mer om abonnemanget

 

Kontaktpersoner

Elin Olsson

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 24

elin.olsson@rebil.se

Philip Borg

SÄLJARE RENAULT PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 17

philip.borg@rebil.se

Jörgen Börjes

SÄLJARE RENAULT PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 86

jorgen.borjes@rebil.se

Gustaf Wahlberg

Säljare Renault personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 09

gustaf.wahlberg@rebil.se

Hogir Oguz

Säljare Renault personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 87

hogir.oguz@rebil.se

Hassan Madi

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 04

hassan.madi@rebil.se

Magnus Gråbo

Nybilsansvarig

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge Falun

023-588 69

magnus.grabo@rebil.se

Mattias Zetterqvist

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 15

mattias.zetterqvist@rebil.se

Thomas Warnerfjord

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 14

thomas.warnerfjord@rebil.se

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 04

asa.landstrom@rebil.se

Fredrik Gråbo

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 13

fredrik.grabo@rebil.se

Magnus Nyström

Marknadschef/Försäljningschef

Bilförsäljning, Företagsledning, Säljare, Borlänge Falun

0243-25 77 56

magnus.nystrom@rebil.se

Magnus Hellberg

Säljare transportbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 13

magnus.hellberg@rebil.se

Marcus Näs

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-588 14

marcus.nas@rebil.se

Pär Karlsson

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 11

par.karlsson@rebil.se