Volvo Selekt med Business Lease

Tjänstebilslösningen där allt ingår

Nu kan du välja Volvo Selekt med Business Lease, lösningen för tjänstebilar där allt ingår. Volvo Selekt är våra finaste begagnade bilar, yngre än 24 månader med 24 månaders garanti, serviceavtal och försäkring. Utbudet är stort och här finns även elbilar och laddhybrider som kan ge dig riktigt bra totalekonomi. Med denna all inclusive-lösning får du en kontakt för alla bilfrågor och kostnaderna samlade på en faktura. Sist men inte minst så får du snabb leverans. Företagets nya bil står och väntar på dig.

 

Erbjudande

  • Just nu: Volvo Serviceavtal och försäkring från Volvia ingår fritt i 12 mån*
  • Leasing via Volvofinans Bank
  • Rabatter och erbjudanden med Volvokort/CarPay
  • Volvo Assistans
  • Volvo On Call

Månadskostnad exklusive moms med inkluderad kontantinsats 15%.
Volvo Selekt med Business Lease: Begagnad Volvo yngre än 12 mån, 24 mån garanti, leasing via Volvofinans Bank, Volvo Assistans och Volvo On Call. 12 mån försäkring från Volvia och Volvo Serviceavtal. *Erbjudandet gäller tom 220930.

 

Mer om Volvo Selekt med Business Lease

Kontaktpersoner

Elin Olsson

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 24

elin.olsson@rebil.se

Philip Borg

SÄLJARE RENAULT PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 17

philip.borg@rebil.se

Jörgen Börjes

SÄLJARE RENAULT PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 86

jorgen.borjes@rebil.se

Gustaf Wahlberg

Säljare Renault personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 09

gustaf.wahlberg@rebil.se

Hogir Oguz

Säljare Renault personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 87

hogir.oguz@rebil.se

Hassan Madi

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 04

hassan.madi@rebil.se

Magnus Gråbo

Nybilsansvarig

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge Falun

023-588 69

magnus.grabo@rebil.se

Mattias Zetterqvist

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 15

mattias.zetterqvist@rebil.se

Thomas Warnerfjord

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 14

thomas.warnerfjord@rebil.se

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 04

asa.landstrom@rebil.se

Fredrik Gråbo

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 13

fredrik.grabo@rebil.se

Magnus Nyström

Marknadschef/Försäljningschef

Bilförsäljning, Företagsledning, Säljare, Borlänge Falun

0243-25 77 56

magnus.nystrom@rebil.se

Magnus Hellberg

Säljare transportbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 13

magnus.hellberg@rebil.se

Marcus Näs

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-588 14

marcus.nas@rebil.se

Pär Karlsson

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 11

par.karlsson@rebil.se