Nya bilar

Vi är auktoriserade återförsäljare av Volvo personbilar samt Renault och Dacia personbilar och lätta transportbilar. Tillsammans erbjuder varumärkena ett väldigt brett utbud av olika bilar och transportbilar. Vi är stolta över att få representera dessa varumärken!

Volvo_logo_190x190
Volvo tillverkar sedan många år Sveriges populäraste bilar. Kvalitet, design, miljö och säkerhet är företagets kärnvärden. Gå till Volvo
Renault_logo_190x190
I över 100 år har franska Renault tillverkat bilar. Idag är Renault en av Europas största biltillverkare. Gå till Renault

Dacia gillar smarta lösningar till ett bra pris. Modellerna utmärker sig med sina generösa utrymmen för passagerare, tillhörigheter och bagage. Gå till Dacia

 

Kontaktpersoner

Gustaf Wahlberg

Säljare Renault personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 09

gustaf.wahlberg@rebil.se

Hogir Oguz

Säljare Renault personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 87

hogir.oguz@rebil.se

Hassan Madi

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 04

hassan.madi@rebil.se

Magnus Gråbo

Nybilsansvarig

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge Falun

023-588 69

magnus.grabo@rebil.se

Hans Hedlund

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 47

hans.hedlund@rebil.se

Mattias Zetterqvist

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 15

mattias.zetterqvist@rebil.se

Thomas Warnerfjord

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 14

thomas.warnerfjord@rebil.se

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 04

asa.landstrom@rebil.se

Fredrik Gråbo

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 13

fredrik.grabo@rebil.se

Magnus Nyström

Marknadschef/Försäljningschef

Bilförsäljning, Företagsledning, Säljare, Borlänge Falun

0243-25 77 56

magnus.nystrom@rebil.se

Joakim Waksam

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 21

joakim.waksam@rebil.se

Magnus Hellberg

Säljare transportbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 13

magnus.hellberg@rebil.se

Marcus Näs

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-588 14

marcus.nas@rebil.se

Pär Karlsson

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 11

par.karlsson@rebil.se