Dacia

Dacia gillar smarta lösningar till ett bra pris. Modellerna utmärker sig med sina generösa utrymmen för passagerare, tillhörigheter och bagage.

Personbilar


 

Transportbilar


Kontaktpersoner

Hassan Madi

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 04

hassan.madi@rebil.se

Filip Elfström

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 09

filip.elfstrom@rebil.se

Magnus Gråbo

Nybilsansvarig

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge Falun

023-588 69

magnus.grabo@rebil.se

Hans Hedlund

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 47

hans.hedlund@rebil.se

Mattias Zetterqvist

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 15

mattias.zetterqvist@rebil.se

Thomas Warnerfjord

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 14

thomas.warnerfjord@rebil.se

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 04

asa.landstrom@rebil.se

Fredrik Gråbo

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 13

fredrik.grabo@rebil.se

Mikael Waksam

Begagnatansvarig

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge Falun

0243-25 77 17

mikael.waksam@rebil.se

Magnus Nyström

Marknadschef/Försäljningschef

Bilförsäljning, Företagsledning, Säljare, Borlänge Falun

0243-25 77 56

magnus.nystrom@rebil.se

Lovisa Ahlin

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 24

lovisa.ahlin@rebil.se

Joakim Waksam

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 21

joakim.waksam@rebil.se

Magnus Hellberg

Säljare transportbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 13

magnus.hellberg@rebil.se

Marcus Näs

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-588 14

marcus.nas@rebil.se

Pär Karlsson

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 11

par.karlsson@rebil.se