Trisskampanj på begagnade bilar

Ett köp hos oss är inget lotteri

Det ska vara tryggt att köpa en begagnad bil. Vi erbjuder dig därför generösa garantier på upp till 24 månader – vi kallar det Extra Trygg Garanti. Vi testar alla bilar som kommer in och förser dem med en varudeklaration så du behöver inte fundera på bilens skick och den är självklart rekonditionerad vid leverans. Vi erbjuder även smidiga försäkrings- och finansieringslösningar. Du behöver inte fundera över var du ska förvara dina medföljande hjul, de förvaras på vårt däckhotell utan extra kostnad under första säsongen och vi bjuder på ditt första hjulskifte.

Köper du din nya begagnade bil hos oss får du just nu 1 trisslott per 1 000 kr bilen kostar!*

KONTAKTA SÄLJARESÖK BEGAGNAD BIL

*Erbjudandet gäller vid köp av begagnad bil mellan 23/12, 2019-2/2, 2020.

Triss:
Spel från AB Svenska Spel. Åldersgräns 18 år. Stödlinjen 020-81 91 00. Spelalagom.se

Kontaktpersoner

Anders Håkman

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 21

anders.hakman@rebil.se

Hans Hedlund

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 47

hans.hedlund@rebil.se

Alexander Glad

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 38

alexander.glad@rebil.se

Mattias Zetterqvist

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 15

mattias.zetterqvist@rebil.se

Thomas Warnerfjord

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 14

thomas.warnerfjord@rebil.se

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 04

asa.landstrom@rebil.se

Fredrik Gråbo

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 13

fredrik.grabo@rebil.se

Mikael Waksam

Försäljningschef Borlänge

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 17

mikael.waksam@rebil.se

Magnus Nyström

Försäljningschef Falun

Bilförsäljning, Säljare, Falun

0243-25 77 56

magnus.nystrom@rebil.se

Lovisa Ahlin

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 24

lovisa.ahlin@rebil.se

Joakim Waksam

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 17

joakim.waksam@rebil.se

Magnus Hellberg

Säljare transportbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 13

magnus.hellberg@rebil.se

Marcus Näs

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-588 14

marcus.nas@rebil.se

Pär Karlsson

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 11

par.karlsson@rebil.se