Nya Volvo XC60 är här!

Nya Volvo XC60 – The future of safety!
Nu är nya Volvo XC60 äntligen här. En bil för människor som bryr sig om andra människor. Det avancerade säkerhetssystemet kan upptäcka och undvika kollisioner med fotgängare, cyklister, andra bilar och stora djur. Och på den stora touchskärmen sköter du enkelt bilens olika funktioner. En unik kombination av skandinavisk design, användarvänlig teknik och framtidens säkerhet. Välkommen in till oss i helgen!

Prisexempel:
Volvo XC60 T5 Business advanced automat: 410 800:
Business Lease 4 497:-/mån*
Inclusive Billån 4 739:/mån**

Volvo modellår 2018: Förbr. l/100 km bl. körn: 1,8–8,1. CO2 g/km: 48–184 (V60 D5 Twin Engine–XC90 T6 AWD).  Miljöklass Euro 6. Bilarna på bilderna är extrautrustade. *Volvo Business Lease för 1–20 bilar: leasing via Volvofinans Bank 36 mån och 6000 mil samt lokalt prissatt Volvo Serviceavtal. Priset gäller de första 36 mån, exkl moms. 10% första förhöjd hyra. Kostnad för Volvia Företagsförsäkring tillkommer. Förmånsvärde 5 075 kr. Inga uppläggnings- eller administrationsavgifter. Transportstyrelsens avgifter tillkommer. Körsträcka 1 500 mil/år. **Volvo Inclusive Billån: Volvo Serviceavtal och Volvokort med drivmedelsrabatt ingår i 36 mån. Inga uppläggnings- eller administrationsavgifter, låna max 80 % av bilens värde, minsta lånebelopp är 50 000 kr. Kostnad för Volvia försäkring tillkommer. Läs mer på volvocars.se


Kontaktpersoner

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 04

asa.landstrom@rebil.se

Fredrik Gråbo

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 13

fredrik.grabo@rebil.se

Malin Bustad

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-58811

malin.bustad@rebil.se

Mikael Waksam

Försäljningschef

Bilförsäljning, Företagsledning, Säljare, Borlänge Falun

0243-25 77 17

mikael.waksam@rebil.se

Magnus Nyström

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

0243-25 77 56

magnus.nystrom@rebil.se

Lovisa Ahlin

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 24

lovisa.ahlin@rebil.se

Joakim Waksam

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 17

joakim.waksam@rebil.se

Anna Gustavsson

Försäljningsledning

Bilförsäljning, Företagsledning, Borlänge Falun

023-588 59

anna.gustavsson@rebil.se

Anki Linell

Administration bilförsäljning

Administration, Bilförsäljning, Borlänge Falun

023-588 12

anki.linell@rebil.se

Helena Turpeinen Jacobs

Administratör bilförsäljning

Administration, Bilförsäljning, Borlänge Falun

0243-25 77 16

helena.jacobs@rebil.se

Magnus Hellberg

Säljare transportbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 13

magnus.hellberg@rebil.se

Marcus Näs

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-588 14

marcus.nas@rebil.se

Mattias Nyström

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 21

mattias.nystrom@rebil.se

Mesut Meral

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 42

mesut.meral@rebil.se

Ola Rylander

Key Account Manager

Bilförsäljning, Företagsledning, Säljare, Borlänge Falun

0243-257759

ola.rylander@rebil.se

Pär Karlsson

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 11

par.karlsson@rebil.se

Per Ericson

Leveransansvarig

Bilförsäljning, Borlänge

0243-25 77 12

per.ericson@rebil.se