Volvo Selekt – nästan ny Volvo utvald av oss

Upptäck Volvo Selekt, våra bästa begagnade bilar och ett tryggt köp av en säker bil. Volvo Selekt både ser ut och känns som en helt ny Volvo, men till priset av en begagnad bil. Alla Volvo Selekt-bilar är utvalda och certifierade av oss. De har genomgått utförliga kontroller och ger dig säkerhet, komfort och kvalitet. Därför ingår också två års Volvo Selekt-garanti. Ett tryggt köp av en säker bil med andra ord.


FAKTA VOLVO SELEKT
Ålder Max 5 år.
Max 10 000 mil.
Garanti 24 mån/3 000 mil*.
Volvo assistans 24 mån.
Volvo on call 24 mån**.
Fri försäkring i 6 mån.*
Finansiering med 0,5% lägre ränta.*
Serviceavtal med 10% rabatt.*
Fritt däckhotell under en säsong.*
Uppkopplad bil 5 GB gratis via Telenor, 3 mån*

*Gäller från och med att bilen levererats. Lokala variationer kan förekomma. **24 mån fritt abonnemang för bilar utrustade med Volvo On Call.

KONTAKTA SÄLJARE  SÖK BIL

Kontaktpersoner

Anders Håkman

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 21

anders.hakman@rebil.se

Hans Hedlund

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 47

hans.hedlund@rebil.se

Mesut Meral

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 42

mesut.meral@rebil.se

Alexander Glad

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 38

alexander.glad@rebil.se

Mattias Zetterqvist

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 15

mattias.zetterqvist@rebil.se

Thomas Warnerfjord

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 14

thomas.warnerfjord@rebil.se

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 04

asa.landstrom@rebil.se

Fredrik Gråbo

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 13

fredrik.grabo@rebil.se

Mikael Waksam

Försäljningschef Borlänge

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 17

mikael.waksam@rebil.se

Magnus Nyström

Försäljningschef Falun

Bilförsäljning, Säljare, Falun

0243-25 77 56

magnus.nystrom@rebil.se

Lovisa Ahlin

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 24

lovisa.ahlin@rebil.se

Joakim Waksam

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 17

joakim.waksam@rebil.se

Magnus Hellberg

Säljare transportbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 13

magnus.hellberg@rebil.se

Marcus Näs

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-588 14

marcus.nas@rebil.se

Pär Karlsson

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 11

par.karlsson@rebil.se