Passa på! Begagnade Renault CAPTUR till kampanjpris

Passa på! Nu har vi nästan nya Renault CAPTUR i lager till kampanjpris.

Renault CAPTUR är en trendig och anpassningsbar SUV som passar lika bra i stan som i skogen. Nu kan köpa en nästan ny och välutrustad CAPTUR med bl a automat, mörktonade rutor, navigering, bluetooth, farthållare, parkeringsradar bak, 17” alufälgar och vinterhjul. Välkommen!

 

Just nu sommarkampanj på lagerbilar

Nu har vi sommarkampanj på alla våra lagerbilar där vi erbjuder 2,95% ränta i tre år och övernattningspaket för två med 3-rätters middag på vackra Villa Långbers i Tällberg (värde 2 495 kr)*. När du väljer finansiering via oss så tillkommer varken uppläggnings- eller administrationsavgifter vilket vi är relativt ensamma om att erbjuda.

*Erbjudandet gäller fr o m 24 juni t o m 18 augusti 2019 vid köp av ny eller begagnad lagerbil.

 

Renault CAPTUR Intens Tce 120 hk bensin

Kampanjpris 159 500 kr* 
Billån 2 010 kr** 

*Erbjudandet gäller begagnade lagerbilar som gått mellan 2000-4500mil, med reservation för slutförsäljning.

**Finansiering med Renault Billån: Finansiering med Volvofinans bank, 20% kontant, 72 mån, 4,25% ränta. Inga uppläggningsavgifter eller aviavgifter. Bränsleförbrukning vid blandad körning NEDC: 5,4-5,6,x l/100 km, CO2-utsläpp NEDC: 122-128 g/km. WLTP: 6,2-6,4  l/100 km, CO2-utsläpp WLTP: 139-143 g/km.

 

 

Kontaktpersoner

Hans Hedlund

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 47

hans.hedlund@rebil.se

Mesut Meral

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 42

mesut.meral@rebil.se

Alexander Glad

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 38

alexander.glad@rebil.se

Mattias Zetterqvist

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 15

mattias.zetterqvist@rebil.se

Thomas Warnerfjord

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 14

thomas.warnerfjord@rebil.se

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 04

asa.landstrom@rebil.se

Fredrik Gråbo

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 13

fredrik.grabo@rebil.se

Mikael Waksam

Försäljningschef Borlänge

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 17

mikael.waksam@rebil.se

Magnus Nyström

Försäljningschef Falun

Bilförsäljning, Säljare, Falun

0243-25 77 56

magnus.nystrom@rebil.se

Lovisa Ahlin

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 24

lovisa.ahlin@rebil.se

Joakim Waksam

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 17

joakim.waksam@rebil.se

Magnus Hellberg

Säljare transportbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 13

magnus.hellberg@rebil.se

Marcus Näs

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-588 14

marcus.nas@rebil.se

Pär Karlsson

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 11

par.karlsson@rebil.se