Premiär för nya Renault Kadjar

Nya Renault Kadjar SUV är utrustad med det mesta som behövs för en säker och bekväm upplevelse. Just nu ingår även nybilsbonus och 3 års fri service. Dessutom kan du köpa till vinterhjul för endast 1 990 kr. Totalt värde upp till 37 800 kr.* Och självklart ingår 5 års garanti.

Renault KADJAR SUV
Zen TCe 140 GPF

Pris från 223 900 kr*

(ord pris 238 900 kr)

Privatleasing från 3 280 kr/mån**

Utrustad med bland annat:

– Säkerhetssystem inkl. aktivt nödbromssystem, trafikskyltavläsning, fortkörning- och filbytesvarning

– Parkeringssensorer fram och bak

– Ljus- och regnsensorer

– 7″ pekskärm, Bluetooth®, Apple CarPlayoch Android Auto

*Erbjudandet består av 3 års fri service, 4 vinterhjul för 1 990 kr och en nybilsrabatt på 15 000 kr, totalt värde 37 800 kr. Kan ej kombineras med andra erbjudanden eller företagsstöd. Serviceavtal gäller för 15 000 km/år max 45 000 km eller 36 månader. **Finansiering med Renault Relax Privatleasing inkl 3 års fri service: 0 kr kontant, 36 mån, rörlig ränta (Stibor 90 dgr), garanterat restvärde. Inga uppläggnings- eller aviavgifter. Körsträcka 15 000 km/år. Kostnad för försäkring tillkommer. 3 månader fritt låneskydd ingår för privatpersoner 18-63 år. Extra kostnad per månad för vinterhjul 59 kr. Angivna priser är rekommenderade cirkapriser inklusive moms och lokala avvikelser kan förekomma. Gäller vid ordertecknande av en ny Renault personbil senast 31/3 2019. Renault reserverar sig för eventuella felskrivningar. Bilen på bilden är extrautrustad. Bränsleförbrukning vid blandad körning NEDC: 5,9 l/100 km, CO2-utsläpp: 137 g/km. Bränsleförbrukning vid blandad körning WLTP: 6,8 l/100 km, CO2-utsläpp: 153 g/km.

Kontaktpersoner

Mesut Meral

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare,

0243-25 77 42

mesut.meral@rebil.se

Alexander Glad

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 38

alexander.glad@rebil.se

Marcus Nyström

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 33

marcus.nystrom@rebil.se

Mattias Zetterqvist

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 15

mattias.zetterqvist@rebil.se

Thomas Warnerfjord

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 14

thomas.warnerfjord@rebil.se

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 04

asa.landstrom@rebil.se

Fredrik Gråbo

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 13

fredrik.grabo@rebil.se

Mikael Waksam

Försäljningschef Borlänge

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 17

mikael.waksam@rebil.se

Magnus Nyström

Försäljningschef Falun

Bilförsäljning, Säljare, Falun

0243-25 77 56

magnus.nystrom@rebil.se

Lovisa Ahlin

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 24

lovisa.ahlin@rebil.se

Joakim Waksam

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 17

joakim.waksam@rebil.se

Magnus Hellberg

Säljare transportbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 13

magnus.hellberg@rebil.se

Marcus Näs

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-588 14

marcus.nas@rebil.se

Mattias Nyström

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 21

mattias.nystrom@rebil.se

Ola Rylander

Key Account Manager

Bilförsäljning, Företagsledning, Säljare, Borlänge Falun

0243-257759

ola.rylander@rebil.se

Pär Karlsson

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 11

par.karlsson@rebil.se