Vi köper din bil eller transportbil

Funderar du på att byta bil? Eller ska du helt enkelt bara sälja din bil? Kontakta en av våra säljare för information, eller fyll i formuläret nedan så återkommer vi till dig. Värderingen gör vi utifrån bilens registreringsnummer och det miltal du anger.

  • Vi byter in din bil, oavsett bilmärke.
  • Vi köper din personbil eller lätta transportbil – Volvo, Renault och Dacia.
  • Värderingen gör vi utifrån bilens registreringsnummer och det miltal du anger i förhållande till bilmarknaden.
  • Kunskap och personlig service – värderingen sker alltid av en kunnig säljare.
  • Enkelt och smidigt – vi tar hand om allt det administrativa.
  • Vi tar hand om städning och tvätt.
  • Snabb och trygg affär – generellt så sker affären snabbt, och vi säkerställer att du har pengarna på kontot i rätt tid.
  • I första hand köper vi in bilar som är yngre än 7 år eller rullat mindre än 15 000 mil.
  • Du behöver inte besiktiga bilen.
Kontaktpersoner

Elin Olsson

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 24

elin.olsson@rebil.se

Philip Borg

SÄLJARE RENAULT PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 17

philip.borg@rebil.se

Jörgen Börjes

SÄLJARE RENAULT PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 86

jorgen.borjes@rebil.se

Gustaf Wahlberg

Säljare Renault personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 09

gustaf.wahlberg@rebil.se

Hogir Oguz

Säljare Renault personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 87

hogir.oguz@rebil.se

Hassan Madi

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 04

hassan.madi@rebil.se

Magnus Gråbo

Nybilsansvarig

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge Falun

023-588 69

magnus.grabo@rebil.se

Mattias Zetterqvist

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 15

mattias.zetterqvist@rebil.se

Thomas Warnerfjord

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 14

thomas.warnerfjord@rebil.se

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 04

asa.landstrom@rebil.se

Fredrik Gråbo

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 13

fredrik.grabo@rebil.se

Magnus Nyström

Marknadschef/Försäljningschef

Bilförsäljning, Företagsledning, Säljare, Borlänge Falun

0243-25 77 56

magnus.nystrom@rebil.se

Magnus Hellberg

Säljare transportbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 13

magnus.hellberg@rebil.se

Marcus Näs

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-588 14

marcus.nas@rebil.se

Pär Karlsson

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 11

par.karlsson@rebil.se