Sommarkampanj på lagerbilar

Att ha bil innebär frihet

Nu har vi sommarkampanj på alla våra lagerbilar där vi erbjuder 2,95% ränta i tre år och övernattningspaket för två med 3-rätters middag på vackra Villa Långbers i Tällberg (värde 2 495 kr). När du väljer finansiering via oss så tillkommer varken uppläggnings- eller administrationsavgifter vilket vi är relativt ensamma om att erbjuda.

Paketera ditt bilägande med Rolf Ericson Bil Inclusive
Med Rolf Ericson Bil Inclusive paketerar vi hela ditt bilägande. Vi slår helt enkelt ihop finansiering, försäkring och serviceavtal så att du ska ha full kontroll på dina bilkostnader varje månad, år efter år.

I Rolf Ericson Bil Inclusive ingår:

  • Extra Trygg Garanti.
  • Fri försäkring i 6 mån.
  • Finansiering med 0,5% lägre ränta.
  • Serviceavtal med 10% rabatt.
  • Fritt däckhotell under en säsong.
  • Volvokort/Renaultkort med 15 öre extra rabatt på bränsle i 3 mån.*

*Gäller endast vid nytecknande av Volvo-/Renaultkort.

Rolf Ericson Bil Inclusive kan tecknas vid köp av begagnad Volvo eller Renault som omfattas av Extra Trygg Garanti, d v s bilar som är yngre än 5 år (från första registreringsdatum) och som har gått mindre än 10 000 mil.

SE VÅRA LAGERBILAR KONTAKTA SÄLJARE

Erbjudandet gäller fr o m 24 juni t o m 18 augusti 2019 vid köp av ny eller begagnad lagerbil.

Kontaktpersoner

Hans Hedlund

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 47

hans.hedlund@rebil.se

Mesut Meral

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 42

mesut.meral@rebil.se

Alexander Glad

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 38

alexander.glad@rebil.se

Mattias Zetterqvist

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 15

mattias.zetterqvist@rebil.se

Thomas Warnerfjord

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 14

thomas.warnerfjord@rebil.se

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 04

asa.landstrom@rebil.se

Fredrik Gråbo

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 13

fredrik.grabo@rebil.se

Mikael Waksam

Försäljningschef Borlänge

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 17

mikael.waksam@rebil.se

Magnus Nyström

Försäljningschef Falun

Bilförsäljning, Säljare, Falun

0243-25 77 56

magnus.nystrom@rebil.se

Lovisa Ahlin

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 24

lovisa.ahlin@rebil.se

Joakim Waksam

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 17

joakim.waksam@rebil.se

Magnus Hellberg

Säljare transportbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 13

magnus.hellberg@rebil.se

Marcus Näs

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-588 14

marcus.nas@rebil.se

Pär Karlsson

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 11

par.karlsson@rebil.se