Vive la Rolf! Renault Megané Sport Tourer

Kom och provsmaka vår franska buffé av nya Renault Megane Sport Tourer! En perfekt familjebil, välutrustad och dessutom redo för omgående leverans till ett otroligt kampanjpris. Givetvis har vi dukat upp med med flera olika varianter så att du ska kunna hitta en som passar just dina smaklökar!

Bon appétit!

PRISEXEMPEL:

Renault Megane TCe 100 Zen Sport Tourer
Nu från 169.900 kr*
inkl fria vinterhjul och 3 års fri service

Ord. pris 205.700 kr

Utrustad med: R-Link 2 infotainmentsystem med bl a 7” adaptiv pekskärm, Bluetooth® audiostreaming, + telefoni, 2x USB, AUX-in och Navigation • Klimatanläggning • Automatiskt hel-/halvljus • Trafikskyltsavläsning med fortkörningsvarning • Farthållare • Parkeringssensor fram och bak • Mörktonade rutor • Elinfällbara backspeglar • 17” aluminiumfälgar och mycket mer!


Kontakta någon av våra säljare
så hjälper de dig att hitta just din Renault. 

Se alla MeganE i lager! BOKA PROVKÖRNING KONTAKTA SÄLJARE SE VÅRA öVRIGA RENAULTKAMPANJER


* Erbjudandet består av 3 års fri service, 5 års garanti samt en nybilsrabatt på 35 800 kr, totalt värde 46 700 kr samt vinterhjul värde 14 700 kr. Erbjudandet gäller lagerbilar och kan ej kombineras med andra avtal eller rabatter. Med reservation för slutförsäljning. Bränsleförbrukning vid blandad körning Renault Mégane IV 1,2 Energy TCe 100 Zen Sport Tourer 5,4 l/100 km och CO2 120 g/km. Bilen på bilden kan vara extrautrustad.

Kontaktpersoner

Tomas Milasas

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 14

tomas.milasas@rebil.se

Malin Bustad

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-58811

malin.bustad@rebil.se

Robert Eriksson

Säljare transportbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023–588 16

robert.eriksson@rebil.se

Mikael Waksam

Försäljningschef

Bilförsäljning, Företagsledning, Säljare, Borlänge Falun

0243-25 77 17

mikael.waksam@rebil.se

Magnus Nyström

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 56

magnus.nystrom@rebil.se

Ludvig Enqvist

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

0243-25 77 10

ludvig.enqvist@rebil.se

Lovisa Ahlin

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 24

lovisa.ahlin@rebil.se

Joakim Waksam

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 17

joakim.waksam@rebil.se

Magnus Hellberg

Säljare transportbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 13

magnus.hellberg@rebil.se

Marcus Näs

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-588 14

marcus.nas@rebil.se

Mattias Nyström

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 21

mattias.nystrom@rebil.se

Mesut Meral

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 42

mesut.meral@rebil.se

Ola Rylander

Key Account Manager

Bilförsäljning, Företagsledning, Säljare, Borlänge Falun

0243-257759

ola.rylander@rebil.se

Pär Karlsson

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 11

par.karlsson@rebil.se