Våra medarbetare

Inom Rolf Ericson Bil i Borlänge och Falun arbetar drygt hundra människor tillsammans. Här hittar du kontaktuppgifter till oss alla!

Per Ericson

Leveransansvarig

Bilförsäljning, Borlänge

0243-25 77 12

per.ericson@rebil.se

Pär Karlsson

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 11

par.karlsson@rebil.se

Ola Rylander

Key Account Manager

Bilförsäljning, Företagsledning, Borlänge Falun

0243-257759

ola.rylander@rebil.se

Marcus Näs

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

023-588 14

marcus.nas@rebil.se

Magnus Hellberg

Säljare transportbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 13

magnus.hellberg@rebil.se

Helena Turpeinen Jacobs

Administratör bilförsäljning

Administration, Bilförsäljning, Borlänge Falun

0243-25 77 16

helena.jacobs@rebil.se

Anki Linell

Administration bilförsäljning

Administration, Bilförsäljning, Borlänge Falun

023-588 12

anki.linell@rebil.se

Joakim Waksam

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 17

joakim.waksam@rebil.se

Lovisa Ahlin

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 24

lovisa.ahlin@rebil.se

Magnus Nyström

Försäljningschef Falun

Bilförsäljning, Säljare, Falun

0243-25 77 56

magnus.nystrom@rebil.se

Mikael Waksam

Försäljningschef Borlänge

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 17

mikael.waksam@rebil.se

Fredrik Gråbo

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 13

fredrik.grabo@rebil.se

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 04

asa.landstrom@rebil.se

Thomas Warnerfjord

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 14

thomas.warnerfjord@rebil.se

Mattias Zetterqvist

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 15

mattias.zetterqvist@rebil.se

Alexander Glad

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 38

alexander.glad@rebil.se

Hans Hedlund

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Falun

023-588 47

hans.hedlund@rebil.se

Anders Håkman

Säljare personbilar

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

0243-25 77 21

anders.hakman@rebil.se