Våra medarbetare

Inom Rolf Ericson Bil i Borlänge och Falun arbetar drygt etthundra människor tillsammans. Här hittar du kontaktuppgifter till oss alla!

Stefan Edvinsson

Personlig servicetekniker, Renault

Servicetekniker, Serviceverkstad, Borlänge

0243-25 77 68

stefan.edvinsson@rebil.se

Markus Eriksson

Personlig servicetekniker, Volvo

Servicetekniker, Serviceverkstad, Borlänge

0243-30 01 16

markus.eriksson@rebil.se

Kjell Jansson

Personlig servicetekniker, Renault

Servicetekniker, Serviceverkstad, Borlänge

0243-30 01 19

kjell.jansson@rebil.se

Håkan Källgren

Personlig servicetekniker, Volvo

Servicetekniker, Serviceverkstad, Borlänge

0243-30 01 14

hakan.kallgren@rebil.se

Fredrik Tangen

Personlig servicetekniker, Volvo

Servicetekniker, Serviceverkstad, Borlänge

0243-30 01 13

fredrik.tangen@rebil.se

Erik Wiberg

Personlig Servicetekniker, Volvo

Servicetekniker, Serviceverkstad, Borlänge

0243-25 77 63

erik.wiberg@rebil.se

Daniel Fredriksson

Personlig servicetekniker, transportbilar

Servicetekniker, Serviceverkstad, Borlänge

0243-25 77 86

bo.daniel.fredriksson@rebil.se

Emil Sandberg

Personlig Servicetekniker, Volvo

Servicetekniker, Serviceverkstad, Borlänge

0243-30 01 11

emil.sandberg@rebil.se

Samuel Hedlöf

Personlig Servicetekniker, Volvo

Servicetekniker, Serviceverkstad, Borlänge

0243-30 01 15

samuel.hedlof@rebil.se

Dennis Söderström

Personlig servicetekniker Volvo

Servicetekniker, Serviceverkstad, Borlänge

0243-25 77 08

dennis.soderstrom@rebil.se

Duncan Hout

Personlig servicetekniker renault

Servicetekniker, Serviceverkstad, Borlänge

duncan.hout@rebil.se

Nils-Erik Ekström

PERSONLIG SERVICETEKNIKER, VOLVO

Servicetekniker, Serviceverkstad, Borlänge

0243-30 01 12

nils-erik.ekstrom@rebil.se