Våra medarbetare

Inom Rolf Ericson Bil i Borlänge och Falun arbetar drygt etthundra människor tillsammans. Här hittar du kontaktuppgifter till oss alla!

Radomir Jovanovic

Personlig servicetekniker, Renault

Servicetekniker, Serviceverkstad, Falun

023-588 31

radomir.jovanovic@rebil.se

Niklas Sten

Personlig servicetekniker, Volvo

Servicetekniker, Serviceverkstad, Falun

023-588 36

niklas.sten@rebil.se

Mats Nordström

Personlig servicetekniker, Volvo

Servicetekniker, Serviceverkstad, Falun

023-588 53

mats.nordstrom@rebil.se

Keijo Pulkkinen

Personlig servicetekniker, Volvo

Servicetekniker, Serviceverkstad, Falun

023-588 06

keijo.pulkkinen@rebil.se

Daniel Pettersson

PERSONLIG SERVICETEKNIKER, VOLVO

Servicetekniker, Serviceverkstad, Falun

023-588 35

daniel.pettersson@rebil.se

Martin Eriksson

PERSONLIG SERVICETEKNIKER, VOLVO

Servicetekniker, Serviceverkstad, Falun

023-588 23

martin.eriksson@rebil.se

Linus Slåtteby

Personlig servicetekniker Volvo

Servicetekniker, Serviceverkstad, Falun

023-588 21

linus.slatteby@rebil.se

Alfred Åkers

Personlig Servicetekniker Transportbilar

Servicetekniker, Serviceverkstad, Falun

023-588 30

alfred.akers@rebil.se

Örjan Wikström

Personlig Servicetekniker, Transportbilar

Servicetekniker, Serviceverkstad, Falun

023-588 61

orjan.wikstrom@rebil.se

David Christensson

INTERNBILSTEKNIKER

Däckcenter, Servicetekniker, Serviceverkstad, Falun

david.christensson@rebil.se

Henrik Gustafsson

PERSONLIG SERVICETEKNIKER RENAULT

Servicetekniker, Serviceverkstad, Falun

023-588 71

henrik.gustafsson@rebil.se

Johan Johansson

PERSONLIG SERVICETEKNIKER, VOLVO

Servicetekniker, Serviceverkstad, Falun

johan.johansson@rebil.se

Amadeus Olsson

PERSONLIG SERVICETEKNIKER, VOLVO

Servicetekniker, Serviceverkstad, Falun

amadeus.olsson@rebil.se