Personliga servicetekniker i Falun

Med en Personlig servicetekniker har du en enda kontakt i verkstaden. Ditt verkstadsbesök blir enklare, snabbare och lite mer personligt. Du behöver inte gå via kundmottagare och andra mellanhänder. Risken för missförstånd och andra onödiga problem som kan uppstå vid överlämningar mellan olika funktioner och personer blir mindre.

En Personlig servicetekniker tar hand om din bil varje gång du lämnar in den för service eller reparation. Du bokar tiden direkt hos honom eller henne och det är han eller hon som svarar på dina frågor. Din Personliga servicetekniker hjälper dig även med bokning av eventuell kundbil som du kan hyra till ett förmånligt pris medan vi servar din bil.

Boka tid på verkstaden

Kontaktpersoner

Mats Nordström

Personlig servicetekniker, Volvo

Servicetekniker, Verkstad, Falun

023-588 53

mats.nordstrom@rebil.se

Carl-Magnus Holmqvist

Personlig servicetekniker, transportbilar

Servicetekniker, Verkstad, Falun

023-588 30

carl-magnus.holmqvist@rebil.se

Radomir Jovanovic

Personlig servicetekniker, Renault

Servicetekniker, Verkstad, Falun

023-588 31

radomir.jovanovic@rebil.se

Fredrik Karlsson

Personlig servicetekniker, Renault

Servicetekniker, Verkstad, Falun

023-588 52

fredrik.karlsson@rebil.se

Niklas Steen

Personlig servicetekniker, Volvo

Servicetekniker, Verkstad, Falun

023-588 36

niklas.steen@rebil.se

Keijo Pulkkinen

Personlig servicetekniker, Volvo

Servicetekniker, Verkstad, Falun

023-588 06

keijo.pulkkinen@rebil.se

Martin Eriksson

Personlig servicetekniker, Volvo

Servicetekniker, Verkstad, Falun

023-588 23

martin.eriksson@rebil.se

Tomas Fredriksson

Personlig servicetekniker, Volvo

Servicetekniker, Verkstad, Falun

023-588 86

tomas.fredriksson@rebil.se

Peter Svensk

PERSONLIG SERVICETEKNIKER, VOLVO

Servicetekniker, Verkstad, Falun

023-588 35

peter.svensk@rebil.se

Simon Bonde

Personlig servicetekniker, Renault

Servicetekniker, Verkstad, Falun

023-588 61

simon.bonde@rebil.se